Departamento di Enseñansa

Department of Education Aruba


Adres: Frankrijkstraat 3, Eagle, Aruba [google maps]
Telefoon: 297 528 3400
Fax: 297 528 3434
Email: info@ea.aw
Website: ea.aw
Facebook: @EducationAruba
Instagram: @EducationAruba
Twitter: @EducationAruba

 


Arubalening | Afdeling Studiefaciliteiten
Adres: Cumana 69 (edificio Aruba Airlines – piso 1), Aruba
Telefoon: 297 528 3400
Fax: 297 588 7601
Email: arubalening@ea.aw

Landsexamen, Naturalisatietoets | Examenbureau
Adres: Belgiëstraat 2, Eagle, Aruba  [google maps]
Telefoon: 297 528 3400
Fax: 297 583 6841
Email: examen@ea.aw
landsexamen@ea.aw
naturalisacion@ea.aw

Afdeling Begeleiding (Seccion Guia)

Adres: Frankrijkstraat 3, Eagle, Aruba
Telefoon: 297 528 3400
Email: guia@ea.aw

Afdeling Beleid

Adres: Cumana 69
Telefoon: 297 528 3400
Fax:
Email:

Afdeling Curriculum Ontwikkeling

Adres: Belgiëstraat 2, Eagle, Aruba
Telefoon: 297 528 3400
Fax: 297 583 6039
Email: curriculum@ea.aw

Diploma Evaluatie

Adres: Frankrijkstraat 3, Eagle, Aruba
Telefoon: 297 528 3400
Fax: 297 528 3434
Email: diploma@ea.aw
Diploma waarmerken: [Dienst Inspectie van het Onderwijs]
Diploma verloren: Examenbureau

Scol Arubano Multilingual (SAM)

Adres: Frankrijkstraat 3, Eagle, Aruba
Telefoon: 297 528 3400
Fax: 297 528 3434
Email: sam@ea.aw

Subsidie (boek, rekenmachine, bus)

Adres: Cumana 69 (edificio Aruba Airlines – piso 1), Aruba
Telefoon: 297 528 3400
Fax: 297 588 7601
Schoolgelduitkering, Ouderlijke bijdrage: [Directie Sociale Zaken]

Proyecto Idioma

Adres: Cumana 69 (edificio Aruba Airlines – piso 1), Aruba
Telefoon: 297 528 3400
Fax: 297 583 8438
Fax: 297 588 7291
Email:

Onderzoek & Statistiek

Adres: Frankrijkstraat 3, Eagle, Aruba
Telefoon: 297 528 3400
Fax: 297 528 3434
Email: statistiek@ea.aw

Personeelszaken, Onderwijsfaciliteiten, -financiën en -personeel

Adres: Frankrijkstraat 3, Eagle, Aruba
Telefoon: 297 528 3400
Fax: 297 528 3434
Email: info@ea.aw

 

Scroll To Top
  • © 2011-2019 Department of Education Aruba (DEA)
  • T +297-528-3400
  • F +297-528-3434
  • info@ea.aw