Departamento di Enseñansa


Directie Onderwijs – Department of Education Aruba (DEA)



Adres: John F. Kennedy Education Center, Stadionweg 37, Oranjestad, Aruba  [google maps]

Telefon: 528 3400

Email: info@ea.aw


Social Media

Facebook DEA: facebook.com/educationaruba

Instagram DEA: instagram.com/educationaruba

Twitter DEA: twitter.com/EducationAruba


Email

Arubalening: arubalening@ea.aw

Afdeling Begeleiding / Seccion Guia: guia@ea.aw

Curriculum Ontwikkeling / Desaroyo di Curiculo: curriculum@ea.aw

Diploma Evaluatie: diploma@ea.aw

Diploma verloren: Examenbureau

Diploma waarmerken: Dienst Inspectie van het Onderwijs

Examenbureau: examen@ea.aw

Landsexamen: landsexamen@ea.aw

Naturalisatietoets: naturalisacion@ea.aw

Onderzoek & Statistiek: statistiek@ea.aw

Scol Arubano Multilingual (SAM): sam@ea.aw

Schoolgelduitkering, Ouderlijke bijdrage: Directie Sociale Zaken

Subsidie (boek, rekenmachine, bus):


 

Scroll To Top
  • © 2011-2019 Department of Education Aruba (DEA)
  • T +297-528-3400
  • F +297-528-3434
  • info@ea.aw